0,00 
|

Access Bars

210,00 1 '900,00 

Taką sesję można nazwać masażem energetycznym. Poprzez uciskanie 32 różnych miejsc na głowie, powodujemy otwartość na zmiany w życiu które chcemy wprowadzić. Jest tak spokojnie że nawet zasypiamy. Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny. Uwalniamy emocje związane z naszą przeszłością, z naszymi przeżytymi doświadczeniami. Sesja ACCESS BARS wpływa również na postrzeganie świata, możemy zacząć zauważać rzeczy na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi.

Szczególnie polecane jest osobom w aktualnej zmianie życiowej, po przejściach, trudnościach z pracą i w pracy i w sytuacjach gdzie szybko potrzebujemy znaleźć balans życia w krótkim czasie.

Czas trwania: 70min

Do każdej sesji ACCESS BARS w gratisie dołączamy sesję ganbanyoku czyli naszą saunę japońską aby móc się zregenerować - co zalecamy.

 

Opis

Taką sesję można nazwać masażem energetycznym. Poprzez uciskanie 32 różnych miejsc na głowie powodujemy otwartość na zmiany w życiu które chcemy wprowadzić. Jest tak spokojnie że nawet zasypiamy. Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny dlatego może być dla każdego.

Czas trwania: 70min

 

Przebieg:

 

Sesja odbywa się na leżąco oraz w ubraniu. Przy otaczającej ciszy rozpoczynamy masaż punktów głowy których jest 32.

Podczas sesji często się zasypia, czasem odczuwamy zmianę temperatury a w najgorszym przypadku wychodzimy zrelaksowani. Możemy doznać uwolnienia emocji które siedzą głęboko w nas dlatego czasem chce nam się płakać czy śmiać się. Emocje związane z naszą przeszłością, z naszymi przeżytymi doświadczeniami. Po sesji zaleca się dodatkowy odpoczynek. Niektórzy klienci relacjonują że mają większą potrzebę spożywania produktów słodkich i słonych.

Sesja access bars wpływa również na postrzeganie świata dzięki czemu możemy zacząć zauważać rzeczy na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Schematy które nabyliśmy w drodze życia będą bardziej widoczne i dzięki barsom możemy sami decydować czy dziś się zgadzamy z ich przekazem czy jednak nie.  Dlatego docieramy do prawdziwego naszego JA.

Dzięki ACCESS BARS odblokujemy ograniczenia i poznamy moc otrzymywania. Poprzez zadawanie sobie samych pytań każdego dnia oraz regularne odbywanie sesji bars otworzymy się na nowe możliwości.

Szczególnie polecane jest osobom w aktualnej zmianie życiowej, po przejściach, trudnościach z pracą, w pracy i w sytuacjach gdzie szybko potrzebujemy znaleźć balans życia w krótkim czasie.

 

Wskazania

 

 • regeneracja organizmu
 • przepracowanie
 • Wysoki hormon stresu - kortyzol
 • Mętlik w głowie, brak czystości myślenia
 • niskie zaangażowanie, słaba motywacja
 • niedziałające inne odprężające metody
 • wspomaganie w odchudzaniu
 • problem ze snem
 • problemy z pamięcią
 • depresja i/ lub stany lękowe
 • Migreny, bóle głowy
 • Nieustająco przewijające się myśli, tzw. gonitwa

 

Polecamy książkę Dr Dain Heer “Będąc sobą zmieniasz świat” która wprowadzi Cię w Access Bars.
Do każdej sesji ACCESS BARS w gratisie dołączamy sesję ganbanyoku czyli naszą saunę japońską aby móc się zregenerować co zalecamy.

Przypisy:

Streszczenie wyników badań z 2017 r. Pokazane tam informacje potwierdzają jak skuteczne jest ACCESS BARS. Wnioski są jedne - obniżenie stanów lękowych oraz depresji znacznie się obniża. Artykuł opublikowany w Journal of Energy Psychology: The Effects of Access Bars on Anxiety and Depression: A Pilot Study, 9 (2), str. 26-38, listopad 2017 r. – doi: 10.9769/EPJ.2017.9.2.TH można podejrzeć TUTAJ. Dla osób które chcą dogłębnie zbadać ten temat, jest możliwość wykupienia dostępu do całości badania.

Informacje dodatkowe

Wejścia

1 wejście, 3 wejścia, 5 wejść, 10 wejść

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram