0,00 
|

Dzień Mamy II

350,00 

Zaznaj pełnię relaksu zaczynając od masażu całego ciała a kończąc rozgrzewając się komfortowo na saunie japońskiej.

Całość trwa 3 godziny

Opis

II Masaż klasyczny całe ciało + ganbanyoku  + gratis

masaz_klasycznyPakiet zaczynający się od rozluźnienia całego ciała poprzez masaż. Idealnie dobrana siła nacisku skutecznie rozluźni spięte mięśnie. Przed rozpoczęciem będzie można wybrać sobie zapach olejku, aby jeszcze bardziej wpasować się w gusto. Nasz zmysł dotyku sprawia że odczucia są naprawdę kojące. Taki dotyk koi każde nerwy a towarzyszący stres czy bolące miejsca zaczynają odchodzić w siną dal. Odprężone ciało to zadowolone ciało. Takie właśnie się staje po naszym masażu.

 

 

90 minut relaksu przygotuje mamę do następnej usługi jaką jest sauna ganbanyoku.

sauna_ganbanyokuKolejnym krokiem jest przejście do sauny japońskiej Ganbanyoku. Ta wyjątkowa sauna w nieinwazyjny sposób rozgrzeje całe ciało pozwalając nawet na krótką drzemkę. Rozgrzane do komfortowej temperatury japońskie kamienie spowodują szybszą detoksykację organizmu i spalenie nawet do 1600kcal. Przy pięknej muzyce, pysznej japońskiej herbacie obracamy się co 15min na sygnał gongu równomiernie rozgrzewając całe ciało. Całość odbywa się w japońskiej Yukacie która świetnie wchłania wydobywający się pot perlisty.

90min błogiego ciepła to świetne zwieńczenie pobytu w naszym SPA.

 

Na koniec przy wyjściu wręczymy wraz z życzeniami upominek o wartości 44zł. Pyszna niespodzianka która pozwoli na celebrowanie święta jeszcze w domowym zaciszu.

Całość trwa 3 godziny

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram