0,00 
|

Dzień Mamy III

570,00 

Ultra przyjemne połączenie relaksu poprzez masaż całego ciała, peeling całego ciała, masaż twarzy kończąc na japońskiej saunie ganbanyoku.

Całość trwa 4h

Opis

III Peeling + masaż klasyczny całe ciało + masaż twarzy + ganbanyoku + gratis

masaz_plus_peelingPakiet zaczynający się od peelingu całego ciała. Wybieramy jeden z sześciu zapachów który idealnie trafia w nasze zmysły. Stracie naskórka to pierwszy etap japońskiej podróży. Przyjemny zapach i pobudzające tarcie kruszywa ze skórą wprowadzają w odprężenie i po tym nic nie jest już takie same. Starty stary naskórek powoduje cudowną lekkość i rozluźnienie. Nasze ciało chce powiedzieć "dziękuję".

 

 

Następnie udajemy się pod prysznic zmyć materiał ścierny pozostały na ciele. Wracamy po chwili...

masaz_klasycznyTeraz zanurzamy się w błogim dotyku. Rozluźnienie całego ciała kontynuujemy poprzez masaż, anielski dotyk. Idealnie dobrana siła nacisku skutecznie rozluźni spięte mięśnie. Przed rozpoczęciem będzie można wybrać sobie również zapach olejku, aby jeszcze bardziej wpasować się w gusto. Nasz zmysł dotyku sprawia że odczucia są naprawdę kojące. Taki dotyk koi każde nerwy a towarzyszący stres czy bolące miejsca zaczynają odchodzić w siną dal. Odprężone ciało to zadowolone ciało. Takie właśnie się staje po naszym masażu.

 

Nie zapominamy również o twarzy, gdzie stres lubi wtapiać się w żuchwę, czy skronie...

masaz_kobidoMasaż twarzy pozwoli na kontynuowanie podróży w błogi spokój. Opracowując po kolei miejsca na twarzy nie raz zagości sen. Pokazuje to jak mocno jesteśmy w stanie odizolować stres od ciała. Kojący zapach i dotyk sprawiają że nie chcemy aby  ta podróż dobiegła końca. Choć trwa już prawie 120min  to czujemy jakby czas się zatrzymał. Kończący delikatny głos terapeutki dziękuje za wspólną podróż i pomaga wrócić z innego wymiaru tu na ziemię.

 

 

Tak zaopiekowana ubiera japońską yukatę i udaje się na skalną kąpiel.

sauna_ganbanyokuPo krótkim instruktarzu zatapia się w kojącym cieple czarnej krzemionki. Komfortowa temperatura sprawia że już rozluźnione ciało,  szybko wchodzi w błogostan. Ta wyjątkowa sauna w nieinwazyjny sposób rozgrzeje całe ciało pozwalając nawet na krótką drzemkę. Sauna bez pary i ciężkiego oddechu spowoduje szybszą detoksykację organizmu i spalenie nawet do 1600kcal. Przy pięknej muzyce, pysznej japońskiej herbacie obracamy się co 15min na sygnał gongu równomiernie rozgrzewając całe ciało. Całość odbywa się w japońskiej Yukacie która świetnie wchłania wydobywający się pot perlisty. 90min błogiego ciepła to świetne zwieńczenie pobytu w naszym SPA.

 

Na koniec przy wyjściu wręczymy wraz z życzeniami upominek o wartości 50zł. Zawsze przy jego użyciu będzie się przypominała osoba która zafundowała takie doznania.

Całość trwa 4 godziny

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram