0,00 
|

Dzień Mamy III - Voucher

370,00 

Mama z obolałym kręgosłupem

Krótko co znajdzie się w pakiecie:

  • Masaż Shiatsu 50min
  • Sauna Ganbanyoku 30min
  • Floating 60min
  • Kombucha szampańska do domu (bezalkoholowy szampan wspomagający odporność)
    • Czas pobytu ~2.5 - 3 h

Opis

Pakiet rozluźniająco wyciszający

 

shiatsuNa początek zrelaksujmy mięśnie które są napięte i często obolałe. Dlatego wpierw zastosujemy japoński masaż terapeutyczny całego ciała SHIATSU. Ten rodzaj masażu niektórzy nazywają akupunkturą bez igieł. Poprzez uciski w odpowiednie miejsca na ciele odblokowujemy spięcia mięśni. Jest to również masaż który ma wiele z elementów uginania, rozciągania partii ciała co zwiększa zakres ruchowy u osób z przykurczami mięśni. Świetnie daje ulgę w obolałym kręgosłupie. Po takim świetnym rozluźnieniu będziemy jeszcze przez 30 minut rozgrzewać się na gorących kamieniach, na saunie skalnej Ganbanyoku. Masaż wraz z wygrzewaniem się razem trwa 80min.

 

 

 

Po masażu przechodzimy do pomieszczenia kabiny relaksacyjnej. Floating - dzięki tej metodzie relaksu odstresujemy się i odciążymy kręgosłup a mięśnie rozpracowane bezpośrednio po masażu mogą dużo lepiej się zregenerować i rozluźnić. Badania dowodzą że godzinna sesja równa się 4 -5 godzinom regeneracyjnego snu. To nie wszystko... podczas floatowania nasze ciało dryfuje na powierzchni wody tak jak w morzu martwym. Dzięki dużemu zasoleniu solą EPSOM nasze ciało jest wyparte do góry. Głębokość to około 35 cm roztworu także nie ma obawy że będzie problem ze wstaniem. Taka lewitacja zwalcza ból i przyśpiesza regenerację komórek. Odciążenie kręgosłupa nigdy nie było tak łatwe. Sama sól epsom (siarczan magnezu) zbawiennie wpływa na stan organizmu. Wchłaniana przez skórę siarka i magnez zmniejsza niedobory tych składników w organiźmie, reguluje metabolizm i poprawia koncentrację. Floatowanie to 60 minut pełnego wyciszenia.

 

Po takim relaksie zadowolona mama może wracać do domu. Jako prezent pożegnalny wręczymy szampan bezalkoholowy KOMBUCHA. Można dokończyć świętowanie w zaciszu rodzinnego ogniska.

Podróż w tym pakiecie zajmie prawie 2,5 ~3 h

 

 

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram