0,00 
|

Dzień Mamy IV

450,00 

Świetne połączenie floatingu, nowego masażu kawowego jak i sauny ganbanyoku.

Całość trwa 3h

Opis

IV Floating + Masaż kawowy całe ciało + ganbanyoku  + gratis

 

sesja relaksuPakiet zaczynający się od wyciszenia w kabinie floatingowej. Podczas godzinnej sesji wchłoniemy poprzez skórę siarkę i magnez do organizmu. Głównym zadaniem kabiny relaksacyjnej jest odizolowanie wszystkich bodźców zewnętrznych. Ma to pomóc w głębokim wyciszeniu, aby nasz umysł nie był  rozpraszany. Właśnie wtedy następuje silne odstresowanie i wyciszenie. Zastosowana sól EPSOM to siarczan magnezu który rozpuszczony w gigantycznych ilościach wypiera nasze ciało na powierzchnię wody. Leżąc na powierzchni wody odciążamy mocno kręgosłup, stawy, kości, mięśnie i ścięgna.

 

60minut relaksu przygotuje mamę do następnej usługi jaką jest nowy masaż kawowy.

masaz_klasycznyNasza nowość która się pokazała właśnie na tę okoliczność. Masaż kawowy energetycznie pobudzi i jednocześnie wprowadzi w cudowny nastrój inspirowany kawą. Masaż całego ciała pozwoli na kontynuację rozluźniania mięśni z floatingu tak aby jak najbardziej efektywnie powróciły do pełnej funkcjonalności. Szybsze ruchy i mocny nacisk idealnie wpasowują się w ton zapachu kawy i jej funkcji. Ciało zostanie świetnie rozluźnione aby mogło za chwilę dostać coś innego, inny bodziec do relaksu.

 

 

60min przyjemnego masażu uwolni emocje i wprowadzi w błogi anielski nastrój.

sauna_ganbanyokuKolejnym krokiem jest przejście do sauny japońskiej Ganbanyoku. Ta wyjątkowa sauna w nieinwazyjny sposób rozgrzeje całe ciało pozwalając nawet na krótką drzemkę. Rozgrzane do komfortowej temperatury japońskie kamienie spowodują szybszą detoksykację organizmu i spalenie nawet do 1600kcal. Przy pięknej muzyce, pysznej japońskiej herbacie obracamy się co 15min równomiernie rozgrzewając całe ciało. Całość odbywa się w japońskiej Yukacie która świetnie wchłania wydobywający się pot perlisty. 90min błogiego ciepła to świetne zwieńczenie pobytu w naszym SPA.

 

Na koniec przy wyjściu wręczymy wraz z życzeniami upominek o wartości 50zł. Zawsze przy użyciu będzie się przypominała osoba która zafundowała takie doznania.

Całość trwa 3 godziny

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram