0,00 
|

Dzień Mamy IV - Voucher

330,00 

Szczypta liftingu twarzy oraz garść ciepła

Krótko co znajdzie się w pakiecie:

  • Masaż KOBIDO 90min
  • Sauna Ganbanyoku 60min
  • Kombucha szampańska do domu (bezalkoholowy szampan wspomagający odporność)
    • Czas pobytu ~2.5h

Opis

Szczypta liftingu twarzy oraz garść ciepła

 

Kobido_lifting_twarzy

Nic tak nie relaksuje kobiety jak rytuały na twarz... Proponujemy japońskie rozwiązanie na pielęgnację. Masaż KOBIDO to zaawansowana metoda masażu twarzy, która obejmuje wiele, złożonych technik manualnych docierając w głąb skóry i oddziałując na mięśnie. Efektem jest więc naturalny lifting.

Masaż ten jest kombinacją wielu tradycyjnych metod i technik ruchów ręki, a ich główną cechą jest szybkość. Warto jednak nadmienić, że masaż Kobido nie powinien wywoływać nadmiernego bólu, choć szybkie ruchy rąk mogą wywoływać odczucia na jej granicy.

 

 

 

ganbanyoku

Wymasowana, odprężona i z odżywioną skórą przechodzi do sauny Ganbanyoku gdzie już czekają na nią rozgrzane kamienie aby komfortowo rozluźnić i odprężyć. Na takiej saunie mama spędzi następne 60min. Pod wpływem ciepła otwierają się pory na skórze co pozwala zastosowanym kosmetykom lepiej się wchłonąć. Dodatkowo taka sauna zwiększa detoksykację i spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie.

Każda kobieta uwielbia wylegiwanie się w błogim ciepełku. Większość Pań ocenia ganbanyoku na jedną z najlepszych form relaksu.

 

 

Po takim relaksie zadowolona mama może wracać do domu. Jako prezent pożegnalny wręczymy szampan bezalkoholowy KOMBUCHA. Można dokończyć świętowanie w zaciszu rodzinnego ogniska.

 

Podróż w tym pakiecie zajmie prawie 2,5 h

Może spodoba się również…

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram