0,00 
|

Floating 1os/120min

270,00 

Regeneracyjna sesja floatingowa dla 1 osoby.

Przewidywany czas: 120 min

SKU: 0014 Kategorie: , ,

Opis

Podaruj ważnej Ci osobie godzinę wyciszenia oraz odprężenia, które na długo zapadnie w pamięć.

FLOATING

Działanie terapii R.E.S.T. jest proste. Temperatura roztworu jest taka sama jak temperatura skóry, dzięki czemu nieodczuwalna jest granica poziomu wody. W środku kabiny panuje cisza i spokój. Leżąc na powierzchni odczuwamy stan zbliżony do stanu lewitacji. Możliwe jest to dzięki dużemu stężeniu zdrowotnej soli Epsom. Wywoływane odczucia podobne są do tych, których doświadcza dziecko w łonie matki. Dzięki ograniczeniu bodźców mózg się relaksuje i osiąga stan głębokiej medytacji poprzez wejście w fale Theta. Poprzez taki odpoczynek ciało regeneruje się do pięciu razy szybciej, niż we śnie. Organizm usuwa kortyzol - hormon stresu oraz kwas mlekowy, który pojawia się po wzmożonym wysiłku czy treningu, a dodatkowo produkuje endorfiny (hormony szczęścia) oraz substancje przeciwbólowe.

Floating działa w szerokim spektrum korzyści. Skutecznie uśmierza różne rodzaje bólu, leczy choroby skóry oraz przyśpiesza regenerację w trakcie rehabilitacji i rekonwalescencji. Osoby pracujące w środowisku o zwiększonym poziomie stresu (biznesmeni, służby mundurowe, pracownicy wykonujący pracę charakteryzującą się szybką reakcją i tempem pracy) zdecydowanie odstresują ciało i umysł poprzez maksymalne wyciszenie. Osobom wymagającym kreowanie przyśpiesza proces tworzenia nowych pomysłów, rozwiązań. Kobiety w ciąży bezpiecznie odciążą kręgosłup. Niektóre z nich twierdzą, że słyszały bicie serduszka maleństwa, a ich więź była na innym poziomie. Swoje profity również dostaną osoby dbające o formę fizyczną poprzez równomierne dotlenienie i ukrwienie wszystkich partii mięśni w tym samym czasie, powodując szybszą odbudowę tkanek. Osobom cierpiącym na bezsenność reguluje się jakość snu.

Dzięki soli Epsom organizm uzupełnia niedobory siarki i magnezu, które dużo lepiej są wchłaniane transdermalnie, czyli przez skórę.

 

Więcej informacji na www.ishiki.pl/floating

Informacje dodatkowe

Karnety

1 wejście, 2 wejścia, 3 wejścia, 5 wejść, 10 wejść

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram