0,00 
|

Ganbanyoku 2os/90min

190,00 

Odprężająca sesja sauny japońskiej dla 2 osób.

Czas trwania: 90 min

SKU: 0010 Kategorie: , ,

Opis

Podaruj ważnym Ci osobom godzinę odprężenia, które na długo zapadnie w ich pamięć.

GANBANYOKU

Ganbanyoku czyli sauna kamienna/skalna, ganban podłoże skalne i yoku kąpiel. Ganbanyoku odkryli samurajscy wojownicy. Poranieni i wyczerpani po bitwie zobaczyli grupę makaków, które wygrzewały się na kamieniach. Postąpili podobnie, a ich rany zaczęły się goić.

Temperatura kamieni wulkanicznych jest nieco wyższa niż temperatura naszego ciała, ma ok. 40 stopni. Dzięki temu kontakt z nimi jest przyjemny i odprężający, a organizm poci się na zupełnie innym poziomie niż zwykle. Pot, który wychodzi z nas w klasycznej saunie lub podczas wysiłku fizycznego, to jest pot zewnętrzny, wraz z którym tracimy sporo minerałów. W Ganbanyoku wychodzi z nas pot głębszy, perłowy, który jest bezwonny i bardzo odżywczy dla skóry. Tego potu dobrze jest nie spłukiwać, a najlepiej się nim nasmarować. Podczas jednego seansu zmniejsza się cellulit i chudniemy, możemy stracić pomiędzy 800 a 1200 kalorii. Dodatkowo podczas zabiegu ganbanyoku płyty krzemionkowe uwalniają duże ilości jonów ujemnych, nazywanych witaminami z powietrza. Jest to zupełnie inne doświadczenie dla ludzi przyzwyczajonych do używania sauny w jej tradycyjnej postaci. Ganbanyoku to sauny niskotemperaturowe nie tak obciążające jak tradycyjne sauny. Terapia wykorzystuje unikalne oraz potwierdzone badaniami klinicznymi właściwości płyt skalnych wytwarzanych z czarnej krzemionki wulkanicznej, black silica, wydobywanej tylko w nielicznych kamieniołomach na japońskiej wyspie Hokkaido.

Cała sesja jest niezwykle przyjemna, nasze ciało nagrzewa się stopniowo i nie odczuwamy nagłego uderzenia gorącego powietrza tak jak ma to miejsce w tradycyjnych saunach parowych czy wysokotemperaturowych. Wnikające ciepło odpręża nas i rozluźnia do takiego stopnia że nie można się powstrzymać od ucięcia sobie drzemki.

Więcej informacji na www.ishiki.pl/GANBANYOKU

Informacje dodatkowe

Karnety

1 wejście, 2 wejścia, 3 wejścia, 5 wejść, 10 wejść

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram