0,00 
|

Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny

80,00 230,00 

Opis

Masaż klasyczny, leczniczy czy relaksacyjny? Masażystka dobiera indywidualnie rodzaj masażu w zależności od potrzeb klienta. Profesjonalna technika masażu oraz różne natężenia nacisku na ciało wpłyną na rozluźnienie mięśni i złagodzenie wszelkich bólów mięśniowo-stawowych. Dodatkowo, ciepły olej i relaksująca atmosfera przy zapalonych świecach, zapewnią uspokojenie myśli, odprężenie psychiczne oraz chwilę błogiego zapomnienia przeznaczoną tylko dla siebie.

Polecany jest osobom które chcą podnieść, utrzymać ogólną kondycję i sprawność. Bardzo dobrze sprawdza się w walce z bólem. W zależności od celu masażu stosuje się różne techniki, dlatego zabieg ten może działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób, wad kręgosłupa i całego narządu ruchu. Stosując mocniejsze techniki może być również pobudzający i działać na głębiej położone tkanki.

Informacje dodatkowe

Masaż

całe ciało, cały tył, Twarz, szyja, dekolt, wybrana część ciała

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram