0,00 
|

Stemple do masażu

30,00 

Opis

Stemple ziołowe są wykonane z miękkiego bawełnianego materiału, który skrywa w sobie specjalnie przygotowaną mieszankę dostępną w czterech wariantach:

1) Relaksującą na bazie herbat i ziół,

2) Pobudzającą na bazie kawy i przypraw orientalnych,

3) Egzotyczną na bazie wiórków kokosowych, płatków róży i skórki z cytryny,

4) Odżywczą na bazie kwiatów hibiskusa, herbaty i sosny.

 

Każdy stempel jest solidnie związany kolorowym sznurkiem odpowiadającym danej mieszance. Wykonanie masażu stemplami w domu zaczynamy od przygotowaniu ciepłego oleju - w specjalnym kominku do aromaterapii lub rondelku na kuchence. Następnie, zanurzamy stemple w oleju i czekamy, aż nasiąkną. Masaż wykonujemy ciepłymi stemplami i co jakiś czas ponownie zanurzamy je w ciepłym oleju, żeby utrzymać pożądaną temperaturę. Stemple są jednorazowego użytku.

PRO-TIP: Do podgrzewanego oleju warto dodać kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, żeby wykorzystać jego aromaterapeutyczne właściwości i jeszcze bardziej uprzyjemnić masaż.

Stemple pakujemy po 2 sztuki w folię, aby maksymalnie zadbać o ich świeżość i trwałość, a całość przewiązujemy ozdobnym sznurkiem z karteczką informującą o danej mieszance.

Jedna jednostka zakupowa obejmuje 2 stemple.

Informacje dodatkowe

Mieszanka

Relaksująca, Pobudzająca, Egzotyczna, Odżywcza

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram