0,00 
|

Szczotkowanie na sucho

180,00 

Szczotka gratis po wykonanym peelingu.

Szczotka wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego i średniej twardości włosia. Posiada wygodny pasek zapewniający stabilność podczas szczotkowania. Pakowana w ozdobny woreczek.

Czas zabiegu: 60 min 

 

Opis

Szczotkowanie ciała na sucho to przyjemna forma peelingu wykonana za pomocą szczotki o miękkim włosiu. Podczas zabiegu dochodzi do usunięcia martwego naskórka co redukuje objawy rogowacenia okołomieszkowego oraz zapobiega wrastaniu włosków po depilacji. Odpowiednie ruchy wykonywane podczas szczotkowania usprawniają przepływ limfy w naczyniach limfatycznych - zmniejsza to obrzęki oraz pobudza cały organizm. Dochodzi do intensywnej stymulacji układu krwionośnego, a krew dociera do każdej komórki zapatrując ją w tlen i substancje odżywcze, co przekłada się na ogólną kondycję skóry. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a regularne szczotkowanie ciała przyczynia się do zmniejszenia objawów cellulitu. Po wykonaniu peelingu skóra łatwiej przyswaja substancje aktywnego z preparatów kosmetycznych.
Pod koniec zabiegu następuje wmasowanie odżywczego balsamu, który zapewni długotrwałe uczucie nawilżenia.

Szczotkowanie na sucho przebiega tak jak zwykły masaż lecz zamiast olejku i ucisków używana jest szczotka o miękkim włosiu. Początkowo delikatne, posuwiste ruchy przyzwyczajają ciało do dalszego co raz to mocniejszego zabiegu. Całość trwa 60 minut i choć na początku jest specyficzny w odczuciu to w następnych zabiegach, gdy się skóra oswoi, sprawia ogromną ulgę i daje dużą dawkę energii.

Zaleca się szczotkowanie ciała codziennie w domu, a raz w tygodniu wizytę w salonie, żeby wykonać pełny peeling całego ciała wraz z trudno dostępnymi miejscami typu plecy.

 

Co zyskasz szczotkując ciało regularnie:

  • niwelowanie oznak cellulitu,
  • złuszczenie martwego naskórka i rogowacenia okołomieszkowego,
  • zapobieganie wrastającym włoskom po depilacji,
  • pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego,
  • zwiększenie przyswajania składników aktywnych z aplikowanego balsamu antycellulitowego,
  • wzrost jędrności i gładkości skóry,
  • działanie pobudzające, energetyzujące i antydepresyjnie.

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram