22 stycznia, 2021

Seria zabiegów Vege - bez testów na zwierzętach

ZabiegVeganNature

Już mamy... długo wyczekiwana linia bez udziału zwierząt w badaniach. #MAMY TO !!

Wielu z Was pytało czy mamy kosmetyki które nie są powiązane w żaden sposób z wykorzystywaniem zwierząt... teraz odpowiedź brzmi TAK... Farmona dostarczyła nam produkty dzięki którym możemy umożliwić Wam sprawdzenie czy to rozwiązanie jest godne uśmiechu na twarzy 😁 Jak wiecie... dla nas usługodawców to największa odpowiedź czy udało nam się trafić w Państwa oczekiwania. Jako usługa na sprawdzenie ma cenę promocyjną.

 

Linia Vegan Nature to zestaw zabiegów które dadzą odetchnąć osobom zabieganym bądź tym którzy potrzebują dawki orzeźwienia... Powiecie "JAK TO... ALBO RELAKS ALBO POWER" tak a to dlatego że ten zestaw jest oparty o sile czterech żywiołów i przed rozpoczęciem swojej przygody wybieracie Wasz ulubiony zapach który towarzyszyć będzie przez cały czas. Innym czynnikiem dającym możliwość kontroli relaksu lub pobudzenia jest peeling który możemy wykonać lekko z domieszką olejku lub mocno pobudzająco nie stosując go.

Zaraz po oczyszczeniu z granulek mieszanki peelingowej następuje masaż całego ciała łącznie ze stopami i twarzą 😍 Ci co zdążyli już poznać Beatkę to wiedzą że w tej spokojnej osóbce może być moc w rękach o niespotykanej sile, bądź dotyk tak delikatny że nie damy rady się opanować przed nadchodzącą drzemką...

Wieńczącym zabiegiem jest nałożenie na ciało hydro musu nawilżajaco - regenerującego dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej i wymagającej regeneracji bądź multi balsamu wygładzająco - ujędrniającego w przypadku skóry wiotkiej, pozbawionej jędrności, elastyczności i napięcia.

Cały cykl trwa 1,5h po którym wyjdziesz inaczej nastawiona do życia.

Ogólne efekty które uzyskasz po tej usłudze:
  • Wygładzenie i odświeżenie.
  • Przywrócenie jędrności i elastyczności.
  • Odżywienie i nawilżenie skóry.
  • Ciało zmysłowo pachnące.
  • Poczucie odprężenia, relaksu i rozluźnienia.

Więcej można przeczytać na naszym blogu 

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram