0,00 
|

Masaż Wakana

170,00 

Opis

Masaż wakana to masaż przy użyciu ziołowych stempli. Czy może być coś bardziej przyjemnego i odprężającego, niż długi masaż po ciężki dniu? A jakby do tego jeszcze dodać aromatyczną woń kawy i orientalnych przypraw lub suszonych ziół połączonych z ciepłym olejem wmasowanym w skórę?

Stemple do masażu wykonane są z miękkiego, bawełnianego materiału, który skrywa w sobie specjalnie przygotowaną mieszankę:

  1.  relaksującą na bazie herbat i ziół,
  2.  pobudzającą na bazie kawy i przypraw orientalnych.

Masaż polega na zanurzeniu stempli  w ciepłym oleju roślinnym i delikatnym ugniataniu całego ciała. Pod wpływem temperatury dochodzi do uwolnienia substancji aktywnych, które przenikają w głąb skóry działając regenerująco oraz przeciwstarzeniowo.  Następuje również zwiększenie ukrwienia skóry co wpływa na dotlenienie i odżywienie komórek - skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Dodatkowo masaż zmniejsza napięcie mięśniowe, a wykonywany systematycznie wspomaga redukcję cellulitu.

Masaż stemplami ma działanie dwukierunkowe: poprzez ucisk rozluźnia mięśnie i absorbuje przez skórę związki aktywne, a z uwagi na aromaterapeutyczne właściwości surowców łagodzi stany nerwowe i zmęczenie.

Efekty masażu stemplami ziołowymi:
- zmniejszenie napięcia mięśniowego i uśmierzenie bólu,
- pobudzenie przepływu krwi i limfy,
- redukcja zmęczenia i stresu,
- przyśpieszenie regeneracji organizmu,
- wspomaganie niwelowania cellulitu,
- odżywienie i ujędrnienie skóry,
- odprężenie i zrelaksowanie.

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram