O nas

Nasz zespół tworzą ludzie którym zdrowie, samoregeneracja, otwarty i czysty umysł jest ważnym aspektem życia. Nasz zespół chętnie się rozwija i dąży do umożliwienia pełnej relaksacji i regeneracji organizmu. Umożliwiamy korzystanie z dalekowschodnich naturalnych i bezpiecznych metod odnowy nie wyjeżdżając z miasta.

Poznaj nasz zespół

profilowe

Bartek

Właściciel – pasjonat kultury dalekowschodniej. Od najmłodszych lat zafascynowany wschodnimi sztukami walki. Z podziwem patrzy na mieszkańców Japonii i ich szacunek do drugiego człowieka. Jego marzenie to podróż po „kraju kwitnącej wiśni” i zrelaksowanie się w gorących górskich onsenach.

"Japonia słynie z długowieczności i zdrowia, dlatego też usługi oferowane przez nas są zaczerpnięte i inspirowane właśnie kulturą japońską"

Magda

Ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zawodowo jest pasjonatką naturalnej pielęgnacji opierającej się o łatwo dostępne surowce kosmetyczne, o czym chętnie opowiada każdemu, kto chce słuchać lub zaczyna rozmowę na ten temat. Wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje w praktyce poprzez wykonywanie zabiegów kosmetologicznych w Ishiki, tworzenie własnych receptur kosmetycznych oraz świadome czytanie składów kosmetyków, których to ma zawsze w zanadrzu całą listę do polecenia. Porzuciła marzenie o zostaniu gejszą w Japonii, ale po części zostało ono zrealizowane poprzez pracę w Ishiki. Prywatnie można ją znaleźć najczęściej w kuchni, gdzie nieustannie eksperymentuje w zakresie diety roślinnej lub czyta kolejną książkę przed piekarnikiem w oczekiwaniu na ciasteczka z fasoli. Przygotowuje się do adopcji dalmatyńczyka, którego chce nazwać wdzięcznym imieniem Foton.
beata

Beata

Z masażem mam do czynienia od młodego wieku. Od zawsze sprawiał mi radość, widząc jak klienci właśnie pod moimi rękoma dają ujście stresowi. Każdy masaż traktuję indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gdy zaczynam swój rytuał, wchodzę w stan w którym doskonale czuję każdy mięsień. Czuję że każdemu klientowi przekazuję swoją pozytywną energię. Kocham naturę i lubię spędzać czas na wędrówkach po lesie.

Miasto nas otacza, jesteśmy w nim zanurzeni, płyniemy zgodni z jego rytmem. Nie chcemy z niego uciekać, by odpocząć oraz kompleksowo się zregenerować.

Poznaj naszą ofertę

Floating

Niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych terapii w rehabilitacji, kosmetyce i sporcie. 
WIĘCEJ

Ganbanyoku

Oryginalna japońska sauna skalna. Skutecznie leczy zmiany skórne, poprawia poziom energii witalnej, samopoczucie i sylwetkę.
WIĘCEJ

Masaże

Daj się przenieść w spokojną atmosferę i oddaj się fantastycznym doznaniom jakie daje profesjonalny masaż ciała.
WIĘCEJ

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram