O nas

Nasz zespół tworzą ludzie którym zdrowie, samoregeneracja, otwarty i czysty umysł jest ważnym aspektem życia. Nasz zespół chętnie się rozwija i dąży do umożliwienia pełnej relaksacji i regeneracji organizmu. Umożliwiamy korzystanie z dalekowschodnich naturalnych i bezpiecznych metod odnowy nie wyjeżdżając z miasta.

Poznaj nasz zespół

profilowe

Bartek

Właściciel – pasjonat kultury dalekowschodniej. Od najmłodszych lat zafascynowany wschodnimi sztukami walki. Z podziwem patrzy na mieszkańców Japonii i ich szacunek do drugiego człowieka. Jego marzenie to podróż po „kraju kwitnącej wiśni” i zrelaksowanie się w gorących górskich onsenach.

"Japonia słynie z długowieczności i zdrowia, dlatego też usługi oferowane przez nas są zaczerpnięte i inspirowane właśnie kulturą japońską"
beata

Beata

Z masażem mam do czynienia od młodego wieku. Od zawsze sprawiał mi radość, widząc jak klienci właśnie pod moimi rękoma dają ujście stresowi. Każdy masaż traktuję indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gdy zaczynam swój rytuał, wchodzę w stan w którym doskonale czuję każdy mięsień. Czuję że każdemu klientowi przekazuję swoją pozytywną energię. Kocham naturę i lubię spędzać czas na wędrówkach po lesie.

Miasto nas otacza, jesteśmy w nim zanurzeni, płyniemy zgodni z jego rytmem. Nie chcemy z niego uciekać, by odpocząć oraz kompleksowo się zregenerować.

Poznaj naszą ofertę

Floating

Niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych terapii w rehabilitacji, kosmetyce i sporcie. 
WIĘCEJ

Ganbanyoku

Oryginalna japońska sauna skalna. Skutecznie leczy zmiany skórne, poprawia poziom energii witalnej, samopoczucie i sylwetkę.
WIĘCEJ

Masaże

Daj się przenieść w spokojną atmosferę i oddaj się fantastycznym doznaniom jakie daje profesjonalny masaż ciała.
WIĘCEJ

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram