0,00 
|

Floating + Ganbanyoku 1os/60min

240,00 2 '100,00 

Regeneracyjna sesja floatingowa zakończona rozgrzewającym ganbanyoku dla 1 osoby.

Czas potrzebny na odbycie obu atrakcji... około 2,5h

SKU: 0008-1 Kategorie: , , ,

Opis

Kompletna usługa niepowtarzalnych doznań.  Podaruj ważnej Ci osobie dwu i pół godzinny relax i odprężenie, które na długo zapadnie w pamięć.

FLOATING

Działanie terapii R.E.S.T. jest proste. Temperatura roztworu jest taka sama jak temperatura skóry, dzięki czemu nieodczuwalna jest granica poziomu wody. W środku kabiny panuje cisza i spokój. Leżąc na powierzchni odczuwamy stan zbliżony do stanu lewitacji. Możliwe jest to dzięki dużemu stężeniu zdrowotnej soli Epsom. Wywoływane odczucia podobne są do tych, których doświadcza dziecko w łonie matki. Dzięki ograniczeniu bodźców mózg się relaksuje i osiąga stan głębokiej medytacji poprzez wejście w fale Theta. Poprzez taki odpoczynek ciało regeneruje się do pięciu razy szybciej, niż we śnie. Organizm usuwa kortyzol - hormon stresu oraz kwas mlekowy, który pojawia się po wzmożonym wysiłku czy treningu, a dodatkowo produkuje endorfiny (hormony szczęścia) oraz substancje przeciwbólowe.

Floating działa w szerokim spektrum korzyści. Skutecznie uśmierza różne rodzaje bólu, leczy choroby skóry oraz przyśpiesza regenerację w trakcie rehabilitacji i rekonwalescencji. Osoby pracujące w środowisku o zwiększonym poziomie stresu (biznesmeni, służby mundurowe, pracownicy wykonujący pracę charakteryzującą się szybką reakcją i tempem pracy) zdecydowanie odstresują ciało i umysł poprzez maksymalne wyciszenie. Osobom wymagającym kreowanie przyśpiesza proces tworzenia nowych pomysłów, rozwiązań. Kobiety w ciąży bezpiecznie odciążą kręgosłup. Niektóre z nich twierdzą, że słyszały bicie serduszka maleństwa, a ich więź była na innym poziomie. Swoje profity również dostaną osoby dbające o formę fizyczną poprzez równomierne dotlenienie i ukrwienie wszystkich partii mięśni w tym samym czasie, powodując szybszą odbudowę tkanek. Osobom cierpiącym na bezsenność reguluje się jakość snu.

Dzięki soli Epsom organizm uzupełnia niedobory siarki i magnezu, które dużo lepiej są wchłaniane transdermalnie, czyli przez skórę.

 

GANBANYOKU

Ganbanyoku czyli sauna kamienna/skalna. Ganban znaczy podłoże skalne, a yoku - kąpiel.
Ganbanyoku odkryli samurajscy wojownicy. Poranieni i wyczerpani po bitwie, zobaczyli grupę makaków, które wygrzewały się na kamieniach. Postąpili podobnie, a ich rany zaczęły się szybciej goić.
Temperatura kamieni wulkanicznych jest nieco wyższa, niż temperatura naszego ciała, ma ok. 40 stopni. Dzięki temu kontakt z nimi jest przyjemny i odprężający, a organizm poci się na zupełnie innym poziomie, niż zwykle. Pot, który wychodzi z nas w klasycznej saunie lub podczas wysiłku fizycznego jest nazywany potem zewnętrznym i tracimy z nim sporo minerałów. W ganbanyoku wychodzi z nas pot głębszy, perłowy, który jest bezwonny i bardzo odżywczy dla skóry. Tego potu dobrze jest nie spłukiwać tylko wmasować w skórę. Podczas jednego seansu zmniejsza się cellulit i chudniemy, możemy stracić pomiędzy 800, a 1200 kalorii. Dodatkowo, podczas zabiegu ganbanyoku płyty krzemionkowe uwalniają duże ilości jonów ujemnych, nazywanych witaminami z powietrza. Jest to zupełnie inne doświadczenie dla ludzi przyzwyczajonych do używania sauny w jej tradycyjnej postaci. Ganbanyoku to sauny niskotemperaturowe, nie tak obciążające jak tradycyjne sauny. Terapia wykorzystuje unikalne oraz potwierdzone badaniami klinicznymi właściwości płyt skalnych wytwarzanych z czarnej krzemionki wulkanicznej (black silica), wydobywanej tylko w nielicznych kamieniołomach na japońskiej wyspie Hokkaido.

 

Więcej informacji na www.ishiki.pl

Informacje dodatkowe

Sesje

1 sesja, 3 Sesje, 5 Sesji, 10 Sesji

Bądź z nami w kontakcie

Adres

Al. Jana Pawła II 59 lok. U3
15-753 Białystok
apartmentenvelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram